Стосовно постанови НКРЕКП «Порядок проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» від 30.06.2017 N 866

Товариство з обмеженою відповідальністю «СП «СТАН-КОМПЛЕКТ» на виконання п. 2.1 Постанови НКРЕКП «Порядок проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» від 30.06.2017 N 866 з метою отримання зауважень та пропозицій розміщує інформацію наступного змісту:

У зв’язку із збільшенням вартості тарифу 1 Гкал теплової енергії для ПАТ «Криворізька теплоцентраль», затвердженої Постановою НКРЕКП «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) ДП “Криворізька теплоцентраль” від 19 серпня 2016 року N 1446 (із змінами та доповненнями) на теперішній час вартість теплової енергії для інших споживачів, яким є ТОВ «СП «СТАН-КОМПЛЕКТ»  дорівнює розміру 1612,91 грн/Гкал (без ПДВ).

ТОВ «СП «СТАН-КОМПЛЕКТ» є виробником електричної енергії із застосуванням когенераційної установки відповідно до отриманої ліцензій на виробництво електричної енергії (Ліцензія НКРЕКП № 2000, дата прийняття та номер рішення про видачу ліцензії від 07.07.2015 р.). Відповідно до Договору купівлі-продажу теплової енергії, укладеного з ПАТ «Криворізька теплоцентраль», ТОВ «СП «СТАН-КОМПЛЕКТ» придбаває визначений договором обсяг теплової енергії, достатній для виробництва електроенергії. Придбана теплова енергія для ТОВ «СП «СТАН-КОМЛПЕКТ» є основним елементом палива та енергії у собівартості виробленої електроенергії – 1 КВт/год, тобто збільшена вартість теплової енергії для ПАТ «Криворізька теплоцентраль» автоматично впливає на собівартість 1 КВт/год електроенергії для ТОВ «СП «СТАН-КОМПЛЕКТ». Постановою від 14 січня 2016 року N 13 «Про встановлення тарифу на відпуск електричної енергії ТОВ “СП “СТАН-КОМПЛЕКТ”(із змінами та доповненнями) було встановлено тариф на відпуск електричної енергії 134,37 коп. за 1 кВт·год (без ПДВ).

З метою приведення у відповідність тарифу на виробництво 1 КВ/год електроенергії до економічно обґрунтованого розміру на теперішній час ТОВ «СП «СТАН-КОМЛПЕКТ» змушене винести на обговорення збільшення вартості тарифу на відпуск електричної енергії за 1 КВт/год, виходячи із збільшеної вартості теплової енергії для ПАТ «Криворізька теплоцентраль», до 179,09 коп. за 1 кВт·год (без ПДВ).

Збільшення енергії, як теплової, так і електричної пов’язане із збільшенням граничного (максимального) рівня цін на природний газ, що реалізується промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання.

Зауваження та пропозиції щодо викладеної інформації ТОВ «СП «СТАН-КОМПЛЕКТ» просить надсилати протягом 14 календарних днів на електронну адресу: tihaya@stankom.com